Ako si skrášliť obývačku jednoduchým spôsobom?

Radi by ste si do vášho domova priniesli niečo nové, ale nechce sa vám míňať veľa peňazí? Existuje niekoľko „hackov“, vďaka ktorým si splníte svoje túžby a vašu peňaženku to nebude bolieť. Obývačka sa zmení na krásny priestor, a to vďaka týmto radám a, samozrejme, umeniu vo forme grafík. 

Stačí aj natriasť vankúše

Nechávate vankúše na pohovke len tak pohodené? Ak si chcete skrášliť obývačku, stačí ich jednoducho natriasť a pekne uložiť. Ak sú navyše aj dizajnovo pekné, je skvelý prvý dojem otázkou chvíľočky. Pohovku skúste doplniť posterom, grafikou alebo jednoduchým printom, ktoré tak dotvoria zátišie plné pohodlia u vás doma. 

Vyberte si umenie, ktoré sa bude do interiéru hodiť

Ak máte radi umenie, nemusíte naň minúť majlant. Stačí vám dobre vyberať a zvoliť taký, ktorý vás nezruinuje. Jedným z potenciálnych uchádzačov je napríklad print folkjord Stará tržnica, vďaka ktorému si doma pripomeniete krásne letné alebo jarné večery strávené s priateľmi v centre mesta. Ak máte radšej hudobnú tematiku, do obývačky skvele zapadne napríklad print Elton John s detailne prevedenými prvkami. 

Grafiky v rôznych dizajnoch sú jednoduchým a pritom naozaj efektívnym a efektným spôsobom, ako si doma zariadiť krásny interiér bez potreby minutia množstva peňazí. Skvelé na nich je, že v každej miestnosti môžete mať iný kúsok, ktorý bude unikátny a pritom ktorý dotvorí dizajn danej miestnosti štýlom, ktorý vás bude dlho baviť. 

Vymeňte závesy, urobí to veľa

Ak hľadáte ďalšie riešenie, potom vyskúšajte zbehnúť do nábytkového obchodu a zakúpte si nové závesy. Sú pomerne jednoduchým a pritom aj lacným riešením, pričom dokážu narobiť dostatok parády. Zvoľte odtiene, ktoré sú komplementárne k ostatným kusom nábytku, a ktoré váš interiér zároveň ozvláštnia a oživia. 

Nezabúdajte, že aj závesy je vhodné doladiť s printom, grafikou alebo iným posterom, resp. kusom umenia, vo vašej domácnosti.

folkjord